OAB Başkan Yardımcılığı Kalite Çalışma Formu

OAB Başkan Yardımcılığı Kalite Çalışma Formu


Önder Okul Aile Birliği Başkan Yardımcılığı Kalite yönetim sistemine hoşgeldiniz. Başkan yardımcığımızda yapılan çalışmalar ile ilgili  rapor forma ve prosedürleri aşağıda bulabilirsiniz. ilgili dosyanın linkine tıklayarak dosya içeriğini görebilirsiniz.

Önder Okul Aile Birliği Öneri  veya İyileştirme Formu için tıklayınız

Bu forma okullarımızda yapmış olduğunuz uygulamalar ile ilgili geliştirici iyileştirici önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Önder OAB Komisyonu İnkişaf Eğitimi  Katılım Formu için tıklayınız

OAB Başkan yardımcılığımız tarafından düzenlenen İnkişaf eğitimlerine katılım formudur. bu formu doldurarak yapılacak eğitim hakkında bilgi alabilir, eğitime ön hazırlık yapabilirsiniz.

Önder OAB Başkan Komisyonu İnkişaf Eğitimi  Değerlendirme Formu  için tıklayınız

OAB Başkan yardımcılı tarafından düzenlenen İnkişaf Eğitimleri Değerlendirme formudur. eğitime katılanların bu formu doldurarak bizlerin kendimizi ölçmemize yardımcı olurlar. Kalite prensibi gereği ÖLÇÜLMEYEN GELİŞTİRİLEMEZ prensibi ile sizlerden bu konuda destek beklemekteyiz.

Önder Okul Aile Birlikleri  Çalışmaları Değerlendirme Anketi Bursa için tıklayınız

PR.001.002. İnkişaf Eğitimleri Proğramı Düzenleme Prosedürü için tıklayınız

 

İnkişaf eğitimi yapma prosedürü. Bu prosedür ile inkişaf eğitimlerinin nasıl yapılacağı tariflenmiştir. inkişaf eğitimi düzenlemek isteyen bölgemiz bu dosyayı incelemelilerdir.

Rapor Sonuçları

10 Aralık 2016 OAB İstanbul İstişare Toplantıları Anket Sonuçları için tıklayınız

10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Kız İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Okul Aile Birlikleri İstişare toplantısı öncesi Okul Aile Birlikleri Başkanlarını tarafından doldurulan anket sonuç raporunu görebilirsiniz.